
Više od šest godina je prošlo od stravičnog ubistva koji se desio u Borči. Tada je pronađeno tijelo pjevačice Jelene Marjanović koja je nažalost usmrćena sa više udaraca tupim predmetima a niko do sada nije odgovarao za ovaj slučaj!

Mnogi se slažu sa tim da od samog početka ovo je bilo sve traljavo organizovano a kao jedinom osumnjičenom se već godinama vodi sudski postupak protiv njenog supruga Zorana. Do sada je na više ročišta saslušano više od 200 svjedoka, razni vještaci a danas je suđenje i nastavljeno!
Novinari koji su bili ispred zgrade su snimili Marjanovića koji je stigao na sud sa svojim advokatima a na ročištu je saslušan i vještan Dušan Keckaracić koji je potvrdio da je odjeća koju je ona nosila taj dan bila drugačija, nije bilo tragova krvi a prema Jelenim povredama trebalo bi da bude. On je rekao da je pjevačica ubijena u kanalu i da je klizanje sa desne strane pokazuje da je ona željela da izađe dok je živa bila!
