
Kada se spomene ime Stefan Karić mora se reći da on godinama važi za velikog Beogradskog zavodnika. Svi znaju njega ali i njegovog oca Osmana Karića. Karić je i prije ulaska u razne rijaliti program bio poznat po vezi sa manekenkom Dijanom i ta velika ljubav nažalost je loše završila.
Nakon toga mogli smo ga gledati u rijaliti programu ovaj put ZAdruga gdje je popularnost stekao tako što je bio dečko koji se zaista lijepo ponaša a i u nekoliko navrata je pokazao i da ima mračnu stranu kao što svi imaju. Mnogo se spekulisalo o tome gdje živi, da li je sa roditeljima i da ima bazen a sada mozete da vidite kako sve to izgleda. Ako posjetite profil od Osmana mozete da vidite nekoliko detalja a to da je sve u mermeru i svili.

Mnogi si pitaju kako su zaradili ovoliko da se ovako dom sredi ali i Stefan je imao mnogo učešča u rijaltiju mogao je da ulaze u dom ali i otac mu je poznat.